103 Eesti heategijat

"103 Eesti heategijat" on Delfi vabariigi aastapäeva traditsiooniline sari, mis keskendub sel aastal headele inimestele ja nende väärt tegudele. Regionaalhaiglas on iga töötaja kangelane, sest võitluses pandeemiaga on kõigi panus oluline. Delfi tõi välja mõned meie kangelased, saage palun tuttavaks:

Anne Markus (infektsioonikontrolli õde)

Anne töötab infektsioonikontrolli õena ja on põhjaliku ettevalmistusega oma valdkonna professionaal. COVID-19 pandeemia ajal on Anne võtmefiguuriks paljudele kolleegidele. Ta viis läbi isikukaitsevahendite kasutamise koolitusi, panustas juhiste koostamisse ja nõustas töötajaid. Anne leidis endas motivatsiooni ning tõttas kriisi ajal appi ka Saaremaale, Kuressaare Haigla kolleegidele.

Irina Liskina (I intenstiivravi osakonna õendusjuht)

Irina on sihikindel, tähelepanelik ja tundliku natuuriga I intensiivraviosakonna õendusjuht. Tema jaoks on oluline, et asjad oleks selgelt ja õiglaselt aetud, ta teab, et tark õde valves võib olla sageli suureks võimaluseks nii patsiendile kui ka raviarstile! COVID perioodis tuli tal igapäevasel kokku puutuda oma töötajate oskuste olulise täiendamisega ja koosseisude tagamisega. Raskel ajal suutis ta lahendada võimatuna tunduvad probleemid.

Valentina Ciian (EMO abiline)

Valentina on töökas abiline erakorralise meditsiini osakonnas. Valentina teeb oma tööd suure pühendumisega ja usub ise ka, et tema töö on väärtuslik ja oluline. Ta on võimeline erakorralistes olukordades hästi kohanema, on täpne ja aus, hooliv ja südamlik. COVID perioodi on ta võtnud kui väljakutset, millega me kõik üheskoos saame hakkama!

Kõiki heategijaid saab vaadata SIIT.